Scheidsrechters

Schema scheidsrechters najaar 2018

Datum Thuisteam Uitteam Begintijd Eindtijd Veld Scheidsrechter
6-10-2018 SJO Warga WWS JO9-1 SC Berlikum JO9-1 09:00 09:55 veld 2 Jort Simonsma
6-10-2018 SJO Warga WWS JO10-1 GAVC JO10-1G 09:00 10:00 veld 2 Dennis Kuperus
6-10-2018 WWS 1 Tzummarum 1 14:30 16:15 veld 1 KNVB
13-10-2018 SJO Warga WWS JO13-1 Read Swart JO13-1 08:30 09:45 veld 2 Ronald Willems
13-10-2018 SJO Warga WWS JO11-3 Akkrum JO11-2 09:00 10:15 veld 2 HA Visser
13-10-2018 SJO Warga WWS JO10-1 Nijland JO10-1 09:00 10:00 veld 2 Pascal Buiten
13-10-2018 SJO Warga WWS JO15-1 Veenwouden SC JO15-2G 11:00 12:25 veld 1 Tjeerd de Jong
13-10-2018 WWS 2 Leeuwarder Zwaluwen 6 12:30 14:15 veld 1 Regnerus Zeinstra
13-10-2018 WWS VR1 ST Oudehaske/FFS VR1 12:30 14:15 veld 2 Jappie de Kroon
16-10-2018 SJO Warga WWS JO15-1 S.C. Stiens JO15-3 18:45 19:55 veld 1
27-10-2018 SJO Warga WWS JO8-2 SC Bolsward JO8-4 09:00 09:50 veld 2 Johan Wijbenga
27-10-2018 SJO Warga WWS JO9-1 AVC JO9-1 10:15 11:10 veld 2 Aelze de Jong
27-10-2018 WWS VR1 Franeker SC VR2 12:30 14:15 veld 1 Jappie de Kroon
27-10-2018 WWS 2 Franeker SC 3 14:30 16:15 veld 1 Regnerus Zeinstra
3-11-2018 SJO Warga WWS JO8-2 FVC JO8-3 09:00 09:50 veld 2 Jorne Klaren
3-11-2018 SJO Warga WWS JO11-3 SC Berlikum JO11-2 09:00 10:15 veld 2 Folkert Vellinga
3-11-2018 SJO Warga WWS JO13-1 Opende JO13-1G 10:00 11:15 veld 1 Tom Klinkenberg
3-11-2018 SJO Warga WWS JO15-1 Leovardia JO15-3 12:00 13:25 veld 2 Stefan v Leeuwen
3-11-2018 WWS 1 Holwerd 1 14:30 16:15 veld 1 KNVB
10-11-2018 SJO Warga WWS JO10-1 FVC JO10-1 09:00 10:00 veld 2 Jacob v Althuis
10-11-2018 SJO Warga WWS JO9-1 SSS’68 JO9-1G 10:15 11:10 veld 2 Remon vd Galien
10-11-2018 WWS 1 Blija 1 14:30 16:15 veld 1 KNVB
17-11-2018 SJO Warga WWS JO8-2 SC Joure JO8-4M 09:00 09:50 veld 1 Jeroen de Groot
17-11-2018 SJO Warga WWS JO11-3 Oosterlittens JO11-2G 09:00 10:15 veld 2 Hessel Reitsma
17-11-2018 SJO Warga WWS JO13-1 Heerenveense Boys JO13-2 10:00 11:15 veld 1 Ruurd Visser
17-11-2018 SJO Warga WWS JO15-1 Ternaard JO15-1 11:00 12:20 veld 2 Rene Roze
17-11-2018 WWS VR1 NOK VR1 12:30 14:15 veld 1 Jappie de Kroon
17-11-2018 WWS 2 Wykels Hallum 4 14:30 16:15 veld 1 Regnerus Zeinstra
24-11-2018 SJO Warga WWS JO8-2 Frisia JO8-3 09:00 09:50 veld 2 Sytse Scheepsma
24-11-2018 SJO Warga WWS JO9-1 Friesland JO9-1 09:00 09:50 veld 2 Renzo Klijnman
24-11-2018 SJO Warga WWS JO11-3 V en V’68 JO11-2 10:15 11:30 veld 2 Gerben Roorda
24-11-2018 SJO Warga WWS JO15-1 SJO Bergum BCV Combinatie JO15-3 11:45 13:10 veld 2 Regnerus Zeinstra
24-11-2018 WWS 1 Beetgum 1 14:30 16:15 veld 1 KNVB
1-12-2018 WWS 2 Minnertsga 3 14:30 16:15 veld 1 René Roze
8-12-2018 SJO Warga WWS JO13-1 Drachtster Boys JO13-3 08:30 09:45 veld 2 HA Visser
8-12-2018 SJO Warga WWS JO11-3 FVC JO11-3 10:15 11:30 veld 2 Johan Wijbenga
8-12-2018 SJO Warga WWS JO9-1 S.F. Deinum JO9-1 10:15 11:05 veld 2  Regenerus Zeinstra
8-12-2018 SJO Warga WWS JO15-1 VC Trynwalden JO15-2 11:00 12:25 veld 1 Pieter Deelstra
8-12-2018 WWS 1 Arum 1 14:30 16:15 veld 1 KNVB

 

Wil jij je club ook helpen door een keer een wedstrijd te fluiten en meld je dan aan bij:
Nynke Schoustra voor Warga e-mail: nynke_schoustra@hotmail.com
Hinne Anne Visser voor Wirdum e-mail: hinneanne@hotmail.com

PS: Wij zijn bezig om een cursus te organiseren om iedereen te ondersteunen bij het fluiten van een leuke pot voetbal.