Richard Steensma nieuwe trainer van de selectie van WWS

Richard Steensma is met ingang van het seizoen 2020-2021 trainer van de selectie van WWS.

Hij heeft ruime ervaring in het voetbal als trainer. Zo is hij trainer geweest van zowel jeugdselecties, als van vrouwen- en mannenteams.
Richard is eigenaar van Buro Sportief. Vanuit zijn bedrijf verzorgt hij onder andere cursussen en trainingen zoals ‘sportief coachen’ en ‘4 inzichten over trainerschap’. Ook is hij regelmatig als freelance docent sport actief binnen het onderwijs.

Voor de KNVB werkt Richard als projectmedewerker en organiseert dan bijvoorbeeld een avondje Rinus en helpt verenigingen bij voetbaltechnische vraagstukken.
Tevens is Richard eigenaar van de ‘Soccer Academy 4 Girls’. Deze voetbalschool heeft als doel om het meiden- en vrouwenvoetbal op een hoger plan te brengen. Daarvoor worden voetbaldagen, clinics en trainingscursussen gegeven.
Richard is getrouwd met Coralia en zij wonen in Sneek. Zij hebben 2 kinderen Shurnalisa en Bradley.

Samen op weg naar een plezierig voetbalseizoen.