Contractverlenging voor Gerrit Dijkstra en Richard Steensma

v.v. W.W.S. wil Gerrit Dijkstra en Richard Steensma van harte feliciteren met hun contractverlenging voor het seizoen 2021-2022 als trainer-coach. Gerrit zal het aankomende seizoen de dames van ST. WWS-Warga vertegenwoordigen en Richard Steensma zal de heren van WWS1 vertegenwoordigen.

Het afgelopen jaar is een bewogen jaar geweest, maar helaas was dit niet het geval op het voetbalveld. Desondanks hebben Gerrit en Richard de moed erin gehouden en flink hun best gedaan om leuke (corona-proof) trainingen te organiseren. Daarnaast hebben beide trainers met veel enthousiasme hun team begeleid bij de wedstrijden op zaterdag. Beide teams hebben een paar mooie overwinningen behaald!

Aangezien dit seizoen tot nu toe erg kort en beperkt is geweest, hopen wij op nieuwe mogelijkheden voor komend jaar.

Wij wensen Gerrit en Richard veel succes!