Balsponsor WWS 1 – Kootstertille SC 1 is Lijst058

Balsponsor van aankomende zaterdag bij de wedstrijd WWS- Kootstertille is: LIJST058

Op 22 november 2017 vinden de verkiezingen plaats voor de nieuwe gemeente Leeuwarden. LIJST058 vindt dat het tijd is voor een frisse wind en gaat deelnemen aan deze verkiezingen! De initiatiefnemers vinden dat het tijd is dat er iets verandert in de gemeente Leeuwarden. Het belang van de burgers moet voorop komen te staan. LIJST058 is een nieuwe beweging die wil opkomen voor de belangen van de inwoners van de nieuw te vormen gemeente Leeuwarden. Veel burgers voelden zich in de afgelopen jaren niet of niet voldoende gehoord door de gemeentebesturen. LIJST058 grijpt deze verkiezingen aan om vernieuwingen en veranderingen in gang te zetten. LIJST058 is een beweging die zich niet bezig gaat houden met termen als links, rechts of midden. De kiezer staat centraal voor LIJST058. LIJST058 wil een beweging zijn voor personen uit alle lagen van de bevolking. Ondernemers, docenten, sportcoaches, gepensioneerden en bouwvakkers maken nu al deel uit van de beweging.

Bewaren