Scheidsrechters

Schema scheidsrechters najaar 2017

Wedstrijddatum Wedstrijdnr Thuis team Uit team Aanvangstijd Eindtijd scheids
23-09-17 77333 SJO Warga WWS JO9-1 Frisia JO9-6 09:00 09:55 Nanne Nijp
23-09-17 43444 SJO Warga WWS JO17-1 GAVC JO17-2 09:00 10:35 Ale Postmus
23-09-17 57601 SJO Warga WWS JO11-4 Jacob St. JO11-2G 09:00 10:00 HA Visser
23-09-17 76686 SJO Warga WWS JO8-2 SJO Bergum BCV Combinatie JO8-2 10:00 10:55 Ruurd Visser
23-09-17 SJO Warga WWS JO11-1 Workum Jo 11-1 10:30 Folkert
23-09-17 8501 WWS 1 Foarut 1 14:30 16:15 Knvb
30-09-17 SJO Warga WWS JO13-2 ST Oostergo/WTOC JO13-2 10:30 Salem Tawafra
30-09-17 54343 SJO Warga WWS JO11-2 SJO Broekster Walden JO11-4 09:00 10:00 Sietse Scheepstra
30-09-17 64150 WWS VR1 VVT VR1 09:15 11:00 Meint
30-09-17 35241 SJO Warga WWS JO15-1 Hardegarijp JO15-1 11:00 12:20 Regnerus
30-09-17 37329 WWS 2 Be Quick D 4 14:30 16:15 Ale
07-10-17 76688 SJO Warga WWS JO8-2 Frisia JO8-3 10:00 10:55 Pieter Deelstra
07-10-17 56551 SJO Warga WWS JO11-2 MKV’29 JO11-3 09:00 10:00 Mechiel Jorna
07-10-17 55625 SJO Warga WWS JO11-4 GAVC JO11-2 10.30 11.30 Ronald Willems
07-10-17 44377 SJO Warga WWS JO17-1 DTD JO17-1 09:00 10:35 Ype
07-10-17 35538 SJO Warga WWS JO15-1 Leeuwarder Zwaluwen JO15-1 11:00 12:20 regnerus
07-10-17 36695 WWS 2 Blauw Wit ’34 5 14:30 16:15 Ale
14-10-17 77336 SJO Warga WWS JO9-1 Blauw Wit ’34 JO9-5 09:00 09:55 HA Visser
14-10-17 55784 SJO Warga WWS JO11-1 Zeerobben JO11-1 10:15 11:15 Jon de Zwaan
14-10-17 75950 WWS VR1 Noordbergum VR1 11:00 12:45 meint
14-10-17 8758 WWS 1 Eastermar 1 14:30 16:15 Knvb
21-10-17 16574 WWS 2 Leovardia 4 12:30 14:15 regnerus
21-10-17 8880 WWS 1 SSS’68 1 14:30 16:15 Knvb
28-10-17 SJO Warga WWS JO 13-2 Zeester JO 13-2G 10:00 Gerben Roorda
28-10-17 76690 SJO Warga WWS JO8-2 FVC JO8-3 09.00 09.55 Stefan v Leeuwen
28-10-17 56857 SJO Warga WWS JO11-2 Black Boys JO11-1G 09:00 10:00 Jelmer Menting
28-10-17 44273 SJO Warga WWS JO17-1 Nicator JO17-1 09:00 10:35 Ype
28-10-17 55156 SJO Warga WWS JO11-4 MKV’29 JO11-4 10.30 11.30 Hedzer Jongbloed
28-10-17 35083 SJO Warga WWS JO15-1 SC Berlikum JO15-1 11:00 12:20 regnerus
28-10-17 38184 WWS 2 Birdaard FC 2 14:30 16:15 Ale
04-11-17 SJOn Warga WWS JO 13-2 Ropta Boys JO 13-1G 09.00 10.15 Hylke Andringa
04-11-17 77338 SJO Warga WWS JO9-1 VC Trynwalden JO9-2 10:30 11:25 Frank Kloppenburg
04-11-17 52919 SJO Warga WWS JO11-1 Akkrum JO11-1 10:15 11:15 Meinte Boersma
04-11-17 64152 WWS VR1 VCR VR1 12:45 14:30 Meint
04-11-17 9056 WWS 1 Kootstertille SC 1 14:30 16:15 Knvb
11-11-17 77339 SJO Warga WWS JO9-1 Be Quick D JO9-4 10:15 11:10 Bert Kloppenburg
11-11-17 76692 SJO Warga WWS JO8-2 ONB JO8-1 10:00 10:55 Thomas Menting
11-11-17 35020 SJO Warga WWS JO15-1 VC Trynwalden JO15-1 11:00 12:20 Ype ?
18-11-17 54235 SJO Warga WWS JO11-2 S.C. Stiens JO11-3 10:20 11:20 Tom Klinkenberg
18-11-17 54212 SJO Warga WWS JO11-4 Oosterlittens JO11-2 09:00 10:00 Lyckele Jongbloed
18-11-17 56312 SJO Warga WWS JO11-1 LSC 1890 JO11-1 10:15 11:15 Redmer de Vries
18-11-17 64153 WWS VR1 CVO VR1 11:00 12:45 Meint
18-11-17 40513 WWS 2 BCV 3 14:30 16:15 Ale
25-11-17 SJO Warga WWS JO 13-2 Holwerd JO 13-1 10:00 11.15 Tjeerd de Jong
25-11-17 76694 SJO Warga WWS JO8-2 Drachtster Boys JO8-3 09.00 09.55 Frank Krol
25-11-17 43245 SJO Warga WWS JO17-1 S.C. Stiens JO17-2 09:00 10:35 regnerus
25-11-17 56010 SJO Warga WWS JO11-1 Franeker SC JO11-1 10:15 11:15 Renzo Klijnman
25-11-17 9260 WWS 1 Tzummarum 1 14:30 16:15 knvb
02-12-17 55180 SJO Warga WWS JO11-2 Beetgum JO11-2 09:00 10:00 Sytse Jongbloed
02-12-17 56251 SJO Warga WWS JO11-4 SJO Dronrijp Foarút Combinatie JO11-2 10.30 11.30 Nanne Nijp
02-12-17 35328 SJO Warga WWS JO15-1 Blauw Wit ’34 JO15-2 11:00 12:20 regnerus
02-12-17 75935 WWS VR1 SC Berlikum VR2 11:30 13:15 Meint
02-12-17 41582 WWS 2 Hardegarijp 3 14:30 16:15 Ale
09-12-17 77343 SJO Warga WWS JO9-1 Zwaagwesteinde JO9-3 09:00 09:55 Johan Wijbenga
09-12-17 44166 SJO Warga WWS JO17-1 SJO Dronrijp Foarút Combinatie JO17-2d 09:00 10:35 Ype
09-12-17 54148 SJO Warga WWS JO11-1 ONS Sneek JO11-1 10:15 11:15 HA Visser
09-12-17 9450 WWS 1 Drogeham 1 14:30 16:15 knvb
16-12-17 SJO Warga WWS JO 13-2 Be Quick Dokkum Jo 13-5 10:00 Thomas Menting

 

Wil jij je club ook helpen door een keer een wedstrijd te fluiten en meld je dan aan bij:
Nynke Schoustra voor Warga e-mail: nynke_schoustra@hotmail.com
Hinne Anne Visser voor Wirdum e-mail: hinneanne@hotmail.com

PS: Wij zijn bezig om een cursus te organiseren om iedereen te ondersteunen bij het fluiten van een leuke pot voetbal.